Seo Hizmeti

Seo Hizmetimiz

SEO en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. Sitenizin sektörel kelimelerde üst sıralarda yer alıp daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde etmenizi sağlayan yatırım maliyeti en düşük ve ticari geri dönüşü en yüksek dijital bir reklam stratejisidir.

SEO optimizasyonu, ürün ve hizmetlerinizin ideal bir şekilde arama motorlarında kullanıcıların baktıkları ve ziyaret ettikleri alanlara pozisyonlanmasını sağlar. Önemli olan, şirket ve web sitenizin isminin yanında anahtar kelimelerinizin arandığında da hedef kitlenize ulaşılmasıdır.

Seo

Google Seo

WEB SİTENİZİN GOOGLE’DE ÜST SIRALARDA ÇIKMASI, EN İŞLEK CADDEDE DÜKKANIZIN OLMASINDAN DAHA FAYDALIDIR.

Bir ayakkabı firmanız var, en işlek caddede bile olsanız, mağaza giderlerinizin sadece 10’da biriyle E-ticaret sitenizle tam 40 katına kadar daha fazla satış yapma potansiyelinizin olduğunu biliyor muydunuz?

Google SEO Sadece bir Arama Motoru Optimizasyonu Değildir !

Arama motoru optimizasyon çalışması sizin Google’da sektörünüzle ilgili aramalarda daha fazla görünür olmanızı sağlayan çalışmalar ve tanıtımlar bütünüdür. Sonuca ulaşılması için gereken tüm işlemler aynı zamanda bir referans gösterme ve tavsiye etme çalışmalarıdır. Bu sebeple SEO sonucu için yapılan tüm çalışmaların tamamı aynı zamanda bir reklam ve tanıtım çalışması niteliğindedir.

Google’da Üst Sıralarda Olmanız Ne İfade Eder ?

Kullanıcılar, yaptıkları aramalarda karşılaştıkları ilk sıradaki siteler için şunu düşünür : “Bu siteler bu işi en iyi ve en çok yapan, insanlar tarafından en çok tercih edilen sitelerdir”. Google sonuçları üzerine yerleşmiş bu algı sizin zaten kendi sektörünüzdeki en iyi marka imajı çizmeniz için yeterli olacaktır.

seo avantaj

SEO’nun Avantajları Nelerdir ?

Web Siteniz için arama motoru optimizasyon çalışması yaptırmak başta reklam maliyetlerinizin azalmasına yardımcı olur ve uzun vadeli bir kar getirisi olur. Yapılan seo çalışmaları ile markanızın bilinirliği artar hedeflediğiniz kitleye doğrudan ulaşmanıza yardımcı olur.

Özetlemek gerekirse;

  • Marka prestijini ve bilinirliliğini artırır,
  • Geri dönüşü en yüksek, yani en karlı reklam yatırımıdır,
  • Doğrudan ilgili hedef kitleye ulaşılmayı sağlar,
  • Diğer reklam ve mağaza giderlerinden tasarruf,
  • Daha fazla marka görünürlüğü,
  • Anahtar kelime uyumluluğu sayesinde, daha az adwords maliyeti,

İlk Sayfada Olmak İster misiniz ?

Seo hizmetimiz ile reklam maliyetinizi azaltın. Seo teklifimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seo Teklifi Al