Web Tasarım

Web Tasarım Hizmeti

Yerli, Yabancı bir çok firma ile çalışmanın gururunu yaşıyoruz. Size uygun aşağıdaki hizmetlerimizden birini seçerek B2 Medya Ailemize katılın.

B2 Medya, web tasarım olarak bugüne kadar yüzlerce ticari ve kişisel web sitesini faaliyete geçirdik. Son yıllarda teknolojinin daha da gelişmesi ile yazılım gücü de paralel olarak büyümektedir. B2 Medya olarak web tasarımı hizmetlerini yazılım gücümüzü kullanarak son derece modern ve tüm cihazlarda uyumlu siteler yapıyoruz. Web tasarımı hizmetlerimizde tüm sektörlere göre farklı, rekabetçi, kullanımı kolay ve göze hoş gelen web site tasarımları sunuyoruz.

 • Mobil cihazlar ile uyumlu,
 • Web standartlarına uygun hatasız kodlama,
 • Kolay yönetilebilir admin paneli,
 • Arama motorları ile uyumlu,

Web Tasarım referanslarımıza bakabilirsiniz. (Bkz. Referanslarımız)

Web Tasarım

Web Site Tasarımı

WEB SİTENİZİN GOOGLE’DE ÜST SIRALARDA ÇIKMASI, EN İŞLEK CADDEDE DÜKKANIZIN OLMASINDAN DAHA FAYDALIDIR.

Günümüzde internet teknolojisi sürekli elimizin altında…Bir bilgiye ulaşmak istediğimizde yada bir ürün veya hizmet satın almak istediğimizde internet vazgeçilmezimizdir.Bu yüzden web sitelerinin önemi büyük ölçüde artmıştır. Herşey internet tabanına dönüştüğü için yatırımlarınızda web sitenizede yer vermeniz gerekmektedir.

Bir web sayfası nasıl olmalı?

Google algoritmaları hakkında yayınlamış olduğu bildirilerde bir web site tasarımının nasıl olması gerektiğini bildirmiştir.Aslına bakarsanız, “Bir web sayfası nasıl olmalı?” sorusunun cevabını bir bilgiye ulaşmak istediğimizde internette araştırma yaparken farkında olmadan cevaplamaktayız.

Web tasarımda önemli unsurlar şunlardır, Google’de zaten bunlara önem verilmesini söylemektedir.

 • Web siteniz hızlı açılmalıdır.Yapılan araştırmalara göre bir web sitesinin açılış hızı yavaş ise kullanıcı o siteyi derhal kapatmaktadır.
 • Mobil cihazlar ile uyumlu olmalı.Telefon tablet kullanımı günümüzde yoğun olduğu için web tasarımınızın bu cihazlar ile uyumlu olması size artı puan olarak yansıyacaktır. Web sitenizin mobil cihazlar ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için Tıklayın.
 • Kod yapısı olarak arama motorlarının botları tarafından kolayca okunabilir olması gerekmektedir.
 • Yanlış renk seçimleri.Bu konuya değinmek gerekirse bildiğiniz üzere pazarlama stratejilerinde renklerinde bir dili vardır.Web sitelerin kurumsal renginize aykırı veya kurumsal renginize dair yanlış renk seçimleri web sitenizi kötü göstereceği gibi kullanıcı web sitenizden çıkmak isteyecektir.
B2 Medya Web Tasarım ve İnternet Bilişim Hizmetleri
web tasarım rakip analizi

Web Tasarım Rakip Analizi

Web tasarım projesine başlamadan önce rakiplerinizin analizini yaparak artı ve eksi yönlerini değerlendiriyoruz.Bu bulgular ışığında ve Google arama motorlarının istediği yenilikçi teknolojilerin uygunluk seviyelerine göre yapacağımız web site tasarım projesini taslak haline getirerek mükemmel sonuç elde edene kadar çalışıyoruz.

 • Rakibinizin tasarımı nasıl?
 • Kodsal olarak son teknolojilere uygunluk durumu nedir?
 • Arama motorları için anahtar kelimeleri nelerdir?

İş Yerinizi İnternete Taşıyın

İşyerinizi insanlara duyurmak için aşağıdaki iletişim butonundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim